Weblog Letem světem Jak se léčí závislost na blogování :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Jak se léčí závislost na blogování

Velmi rád jsem chodil a snad i nadále budu chodit na weblog Ozogan, který píše (nejen) fotograf z Liberce. Weblog je příjemnou směsí povídání o focení, internetu a osobním životě. Před dvěmi týdny se ovšem Petr Ozogan zcela odmlčel a já přemýšlel, jestli zmizel na dovolenou nebo si způsobil nějaký úraz při tapetování, případně zda nepropadl amoku z dlouhodobé nepřítomnosti rodinných příslušníků. Ale nakonec se ukázalo, že liberecký fotograf zažíval těžké chvíle odvykací kůry. Stal se totiž závislým na blogování, což je fáze, kterou si projde velká část blogerů. Mohu ho ujistit, že druhá fáze choroby má již mírnější podobu - člověk píše pro radost svou a svých čtenářů, ale je schopen odsunout důležitost blogování za ostatní, opravdu podstatné věci - rodina, láska, zdraví, práce, přátelé, koníčky. Proto přeji Petrovi rychlé doléčení a i za ostatní doufám, že nakonec bude v psaní pokračovat.

1.9.2003 | 22:08 | přidal Lukin

Vaše názory

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 2.9.2003 v 9:53

Jako odvykaci kuru doporucuji Ultimu Online! Sice se muze stat toto - http://klerik.bloguje.cz, ale jinak to funguje spolehlive :-P

Petr Ozogan Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 2.9.2003 v 12:08

Ano, je to tak. Prostě jsem najednou vypnul. Jen jsem se kouknul občas kouknul na Toplist, jak stále klesám a divil se, kdo se tam ke mně stále kouká. Hrát místo blogování hry? Tak to by bylo ještě horší. Při blogování člověk rozvíjí své myšlenky. Při hraní her jen s prominutím blbne.

SuE Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 5.9.2003 v 9:26

to je s prominutím blbost. Když při hraní nemyslíš, skončíš špatně. Cvičí se angličtina, když chceš něco najít nebo když kecáš při hře s cizincama. Trénuješ reflexy a je to sranda a taky horror a propocené tričko. Zkus Diablo2 LOD :-))

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.