Weblog Letem světem Rozbor statistik Toplistu :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Rozbor statistik Toplistu

Možná jste už zaregistrovali, že Franci, autor Toplistu, zveřejnil některé zajímavé statistiky tohoto počítadlo-analytického nástroje. Pokud se vám však nechce prodírat kupou tabulek a procentuálních hodnot, ale chtěli byste vypíchnout pouze podstatné a zajímavé fakty, mrkněte se na Yuhůův článek Celkové statistiky Toplistu, ve kterém najdete zpracovaná data včetně některých zajímavých postřehů.

Mimochodem, víte, že Toplist je jedním ze tří českých webů, kteří mají maximální JyxoRank, tedy 255? Po bok Toplistu se pak řadí obligátní Seznam a CNW Counter. Alespoň tento výčet zazněl v komentářích k článku Jak si stojí weblogy v JyxoRanku, který srovnává dosažený JyxoRank některých vybraných weblogů. Co je zajímavé, zaniklý weblog Machala je na tom lépe než třeba weblogy Sova v síti, Yuhůův weblog či Pixylophone. Asi mají autoři Jyxa slabost pro horníky :-)

21.8.2003 | 14:56 | přidal Lukin

Vaše názory

Yuhů Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 21.8.2003 v 17:16

CNW counter stejně jako Toplist byly historicky jediné weby, které dosáhly na toolbaru GPR = 8, třebas jen nakrátko. Svědčí to o tom, že JyxoRank má algoritmy nastavené podobně.

Vít Dlouhý Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 22.8.2003 v 3:49

www.vse.cz má osmičku již hodně dlouho...

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.