Weblog Letem světem Poslední možnost hlasovat :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Poslední možnost hlasovat

Zítra, 8.srpna 2003, bude definitivně ukončena soutěž o nejlepší návrh loga Letem světem. Ve večerních hodinách ukončím hlasování a vyhlásím vítěze i pořadí ostatních log. Využijte proto poslední možnosti vyjádřit podporu nejhezčímu logu a určit tím vítěze celé soutěže. Hlasujte!

7.8.2003 | 23:19 | přidal Lukin

Vaše názory

Sniff Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 7.8.2003 v 23:56

Co logo, ale RSS kanal by sis mel dat doporadku, at nemas v hlavicce utf-8 kodovani a nadpis ve windows-1250 nebo v cem to mas... a zbytek zase v utf-8

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 8.8.2003 v 9:55

To bude asi nějaký omyl, kontroloval jsem to a vše je skutečně v UTF-8 - i nadpisy, i obsahy spotů. Pravděpodobně nějaká chybka ve vaší čtečce syndikovaného obsahu, které mívají s Unicode kódováním často problém. Nebo má ještě někdo problém s RSS tohoto weblogu?

Lukyn.cz Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 8.8.2003 v 10:15

Mně se tento weblog zobrazuje ve FeedReaderu správně, ale na Hlavově blogpotálu jsou veškeré nadpisy špatně rozluštitelné. Stačí se kouknout na RSS odkaz vedle odkazu na tento weblog. ;) Nebo je to jen u mě? :/

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 8.8.2003 v 13:08

To je pravda, nadpisy se zobrazují špatně, ale jsem si jist, že se jedná o chybu v Edově agregátoru, který si asi nerozumí s Unicode. Jako důkaz nabízím jiné agregátory, například RSSSky, Právě dnes nebo RSS.Pooh, kteří si s RSS našeho weblogu bez problémů rozumí.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.