Weblog Letem světem Třetí setkání blogerů v Brně :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Třetí setkání blogerů v Brně

Vřele zvu všechny čtenáře na nové brněnské setkání blogerů a příznivců internetu. V pořadí již třetí BlogCon bude lehce ve znamení mých 24. narozenin a tak bude program obohacen i o návštěvu bowlingového centra, kde se usilovným vrháním kulí dostatečně natěšíme na následné obsazení restaurace. Celá akce tudíž začne v sobotu 9.srpna v 18 hodin v centru Radost (Cejl), kde budou rezervovány 1-3 dráhy (dle účasti). Zhruba po dvou hodinách se pak přesuneme do tradiční restaurace Potrefená husa, kde bude program pokračovat až do naprostého vyčerpání účastníků.

Už se na vás moc těším, ale kvůli rezervaci míst prosím o potvrzení vaší účasti předem, nejlépe e-mailem, krátkou SMSkou (603 539 593) nebo přes ICQ (45441092), a to nejpozději do 1.srpna. Na BlogConu III se budete moci již tradičně setkat se zástupci weblogů Letem světem (Zoli, Lukin + dámský doprovod), Websky (David, Wenca + dámský doprovod) a Digitální weblog (Míra).

Pro autory webových stránek: pro tentokrát vás nebudu obtěžovat prosbou o umístění grafické upoutávky na vaše stránky. Žádám vás jen o krátký odkaz na tento spot - i když sami nemůžete či nechcete přijít, rozšiřte prosím tuto nabídku i mezi své čtenáře. Předem vřelé díky.

16.7.2003 | 21:10 | přidal Lukin

Vaše názory

Nebyl přidán žádný názor k tomuto tématu.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.