Weblog Letem světem Výběr článků :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Výběr článků

Sbírka nekomentovaných, ale zajímavých odkazů, ve kterých si (snad) každý najde to svoje. Bublinová nápověda každého odkazu vám prozradí zdroj a plný název článku.

16.7.2003 | 20:41 | přidal Lukin

Vaše názory

pixy Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 16.7.2003 v 23:23

"Beztabulkový layout je utopie" - jsi si jistý, že přesně o tom ta (btw dost dlouhá) série článků pojednává? Já to sice celé nečetl, ale mám pocit, že autor netvrdí, že by beztabulkový layout byla utopie. Navíc Utopia v angličtině a utopie v češtině mají trochu (dost) odlišný význam. Pozn.: v originále se článek jmenuje "HTML Utopia: Designing Without Tables Using CSS" a popis článku zní: "Dan, SitePoint’s resident CSS expert, shows you, step-by-step, how to build your own tableless Website using Cascading Style Sheets. He explains it all - from the basics to advanced tips and tricks - using real-world examples of this practical, standards-compliant and forwards-compatible technology."

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 17.7.2003 v 8:03

Pixy, to byla nadsázka, která měla zaujmout oči čtenářů. Článek není článkem, ale recenzí knihy, jak vytvářet právě beztabulkové website. Skutečný plný název článku je vždy k vidění jako bublinová nápověda nad odkazem. Autor knihy dal navíc k dispozici 4 ukázkové kapitoly, které vypadají dobře a právě kvůli nim jsem na tu recenzi odkazoval.

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 17.7.2003 v 9:35

Kde jsem to vcera cetl, o titulcich na MFDnes? "Herecka havarovala - animace!" Tak asi tak? Diky, to nemusis.

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 17.7.2003 v 9:50

Dobře, polepším se.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.