Weblog Letem světem Změny na weblogu :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Změny na weblogu

Nedávno se mezi čtenáři weblogu rozhořela diskuze, zda emotikony neboli smajlíky převádět na grafickou alternativu či zda je nechávat jako klasický text. Protože jsem to něchtěl rozhodnout sám, plácl jsem na stránky weblogu anketu. Ta jasně ukázala, že více než 80% čtenářů chce grafické smajlíky odstranit. Budiž, mně to principiálně nevadí a jak si sami můžete všimnout, už jsou všechny pryč.

Co naopak na stránkách přibylo možná bez vaší větší pozornosti? Všimněte si podoby odkazů na jednotlivé články, jejich kategorie či sumární výpisy v kalendáři. Ano, staré linky v podobě PHP stránek s patřičnými parametry jsou minulostí a link vede na virtuální HTML stránku. Ta se už v kombinaci s mod_rewrite modulem pro Apache postará o to, abyste viděli, co chcete. Více se o tom dozvíte v nejbližším čísle znovuvycházejícího e-zinu Sova v síti, který vyjde zhruba za tři týdny.

Naopak mě moc mrzí váš nezájem o soutěž Vyhraj knihu o CSS. Do dneška jsem obdržel pouhopouhých 5 návrhů od dvou různých čtenářů. Nebojte se, nebavíme se o žádném profesionálním logotypu, ale jen o jednoduché grafické koláži. Myslíte, že byste to nezvládli? Pokuste se a já vám budu moc vděčný. Více podrobností najdete na výše uvedeném odkazu.

13.7.2003 | 16:53 | přidal Lukin

Vaše názory

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 13.7.2003 v 19:15

Kazdy kdo videl smogovy opar okolo nasi maticky Zeme na mem blogu tak vi, ze se souteze o jiste skvelou knihu ucastnit nemusim :-)

Jirka Kouba Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 14.7.2003 v 9:51

Protože se mi hodně líbí logo http://weblog.oborsky.cz/images/logo-ds2.gif, nemá cenu dělat další...

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.