Weblog Letem světem První příspěvky do naší soutěže :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


První příspěvky do naší soutěže

Před čtyřmi dny jsem oznamoval novou letní soutěž weblogu Letem světem. Pravidla jsou jednoduchá - navrhněte nové logo pro náš weblog a nejlepší návrh bude odměněn výbornou knihou CSS: kaskádové styly od předního českého odborníka Marka Prokopa.

No a po 4 dnech se nám návrhy začaly scházet. Můžete si prohlédnout první vlašťovky a inspirovat se jimi k vytvoření vlastního návrhu. Podmínky a pravidla soutěže jsou k nalezení na stejné stránce, ale o něco výše. Nečekáme žádná profesionální díla, má to být hlavně zábava a soutěžení spojené s odměnou pro obě strany. My budeme mít pěkné logo a vy zase pěknou knížku. Co říkáte, zkusíte to? Pokud ano, těšíme se na vaše návrhy. Pokud se s grafickým editorem nekamarádíte, nevadí, možná budete ochotní pomoci této soutěži jinak. Máte-li možnost, prosíme vás o zveřejnění malého obrázku na svých stránkách. Obrázek odkazuje na naši letní soutěž a umožníte tak vaším čtenářům soutěže se zúčastnit. Budeme vám moc vděční. A co musíte udělat? Téměř nic, stačí do svých stránek vložit následující kód:

<a href="http://weblog.oborsky.cz/logo.php" title="Navrhni logo a vyhraj knihu o CSS">
<img src="http://weblog.oborsky.cz/images/soutez.gif" alt="Navrhni logo a vyhraj knihu o CSS" width="120" height="60" style="border-width: 0" />
</a>

8.7.2003 | 21:48 | přidal Lukin

Vaše názory

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 9.7.2003 v 9:33

Mohu si rypnout? :) Zda se ti fer zobrazovat jiz prijate navrhy jako inspirace pro dalsi? Nemaji tak dalsi vyhodu (nebo nevyhodu?). Omlouvam se :-P Zkusim tu ikonku nekam propasovat.

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 9.7.2003 v 10:17

Myslím, že je to fér. Snadno se pozná, kdo vytvořil plagiát a kdo použil vlastní nápad. I proto jsou návrhy řazené podle datumu přihlášení.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.