Weblog Letem světem Výběr článků :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Výběr článků

Sbírka nekomentovaných, ale zajímavých odkazů, ve kterých si (snad) každý najde to svoje. Bublinová nápověda každého odkazu vám prozradí zdroj a plný název článku.

2.7.2003 | 21:44 | přidal Lukin

Vaše názory

Yuhů Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 3.7.2003 v 1:24

Díky za články, Lukine. Já osobně bych ale článek od Petera Vojteka (ten jak jako hledají na Google profíci) nikdy nezablogoval, protože to je odpad. Všimni si například, že v celém článku není jediný odkaz na původní výzkum, který je komentován. Navíc z článku nejde zacitovat ani jednu zajímavou větu, protože tam prostě není nic.

Články Petera Vojteka jsou ubohé trvale. Ale ne vždy mu to projde. Pěkně mu to například dali vyžrat účastníci diskuse u zpola ukradeného a zpola nesmyslného článku Syndróm Google dance.

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 3.7.2003 v 1:44

Články, které se ocitnou ve Výběru, jsou vždy subjektivní výběr toho, co by mohlo ostatní zajímat. Jedná se právě většinou o články, které jsem dočetl až do konce (tedy něčím mě zaujaly), ale nemám čas u nic zkoumat relevantnost informací, smysluplnost a jméno autora. Spoléhám na přirozenou inteligenci čtenářů. Konkrétně tento článek o studentech je vcelku dobrý, originál nalezneš na http://www.microdoc-news.info/infoSeeker/2003/05/06.html

Yuhů Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 3.7.2003 v 2:01

Díky, to jsem hledal.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.