Weblog Letem světem Počítáme návštěvníky :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Počítáme návštěvníky

Každý, kdo má na internetu vystavené své stránky, se přirozeně zajímá o jejich návštěvnost. Je to pochopitené a platí to jak pro stránky soukromé, tak i pro firemní prezentace. Lehký úvod k tomuto tématu přináší článek Počítání návštěvníků. Nehledejte zde žádné technické finesy, protože celý článek je zaměřen na představení tří základních typů počítání - klasické počítadlo, neviditelné sledování a analýzu logů. Dozvíte se například, proč různé typy počítání existují a kdy jaký použít, respektive kdy jaký nepoužít.

1.7.2003 | 16:18 | přidal Lukin

Vaše názory

pixy Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 1.7.2003 v 23:34

Prilis zobecnujes. Prvni veta neni univerzalne pravdiva a na mne se treba rozhodne nevztahuje. O navstevnost nekterych svych webu se nezajimam ani prirozene, ani neprirozene.

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 2.7.2003 v 7:56

Beru to tak, že když do vytvoření stránek věnuji svůj čas (osobní stránky) anebo své peníze (firemní prezentace), tak by mě mělo zajímat, zda to k něčemu je. Když zjistím, že mi na mé stránky chodí návštěvníci, podnítí mě to k častějším aktualizacím atd. Naopak když firemní prezentaci navštěvuje velký počet lidí, vím jako majitel firmy, že jsem nevyhodil peníze jen proto, abych byl IN. Ale samozřejmě máš pravdu v tom, že obecně neplatí nic. Vyjímky existují vždy.

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 2.7.2003 v 9:31

Pixy je jen ta vyjimka, co potvrzuje pravidlo :)

Trillian Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 2.7.2003 v 13:22

ano, pixy nás téměř přesvědčil, že je Bůh ;o)

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.