Weblog Letem světem Dvě drobné změny :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Dvě drobné změny

Pokud na našem weblogu alespoň občas přispíváte svými komentáři do diskuzí, jistě oceníte možnost snadno zjistit, které spoty byly komentovány během posledních dní. Na stránce Kde to žije proto naleznete dva seznamy: naposledy a nejčastěji kometované spoty včetně času a jména autora. Podívejte se, vyzkoušejte. A pokud budete mít chuť a čas, odpovídejte v naší nové anketní otázce Jak často čtete weblog Letem světem? (viz formulář na titulní stránce) a případně si prohlédněte i výsledky anket předchozích.

3.6.2003 | 6:03 | přidal Lukin

Vaše názory

Lubomír Gombos Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 3.6.2003 v 11:03

Mně to připadne jako docela zbytečné. Když mě zajímá diskuze pod konkrétním článkem, tak jdu rovnou tam. Další krok od weblogu k webzinu.

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 3.6.2003 v 17:27

Uznejte ale, ze vás to nijak neomezuje a pokud tuto funkci nepotřebujete, nemusíte na stránku Kde to žije vůbec chodit. Navíc jsem mockrát zaregistroval, že se objevil komentář například k dva měsíce starému spotu a to také uvidíte na té nové stránce. A nakonec několik čtenářů tuto funkci postrádalo a proto vlastně vznikla.

Lubomír Gombos Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 3.6.2003 v 22:02

V tom případě bych chtěl navrhnout, jestli je to tedy pro vás technicky řešitelné, udělat nějaký seznam nejlepších příspěvků, jaká má Pixy (jeho Výběr článků). Díky.

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 4.6.2003 v 19:11

Technicky to samozřejmě problém není, otázkou však zůstává, podle jakého kritéria mají být články vybírány. A kdo je má vybírat - já jako autor nebo vy jako čtenáři? Pokud mi osvětlíte přínos takového výběru a způsob, jak jej dělat, pak bude tato funkce implementována.

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 5.6.2003 v 9:28

Stranku "kde to zije" jsem na svem weblogu rozjel jiz pred delsi dobou. A mohla za to nahoda. Presne jak rika Lukin: u asi mesic stareho zapisku se objevil zajimavy komentar. Presun k webzinu? Mozna. Ale za presun k webzinu jde povazovat uz samotne psani komentaru. Ja osobne nechci prijit o zadny zajimavy komentar - a radeji nez sledovat 20 prispevku (nekde si ukladat jejich zalozky a kazdy den kontrolovat, zda se neobjevil novy komentar) se podivam na Kde to zije...

Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 5.6.2003 v 10:53

Kritériem pro oblíbenost příspěvků může být právě počet komentářů :-) Ale třeba někdo navrhne něco lepšího.

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 2.7.2003 v 15:49

Zda se mi to, nebo se zvysil pocet komentaru na Letem svetem? Nemuze za to i stranka "kde to zije"? At ano ci ne, rozhodne to je dobre :-)

Lukin Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 2.7.2003 v 18:50

To je pravda, počet komentářů se postupně lehce zvýšil a jsem za to vděčný. Právě komentáře čtenářů jsou tím pravým kořením k článkům. Člověk může sdělit své názory, porovnat je s ostatními a mnohdy se dozvědět i kupu zajímavých věcí, které by si jinak čtenáři nechali pro sebe. Super.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.