Weblog Letem světem Gymnázium a Sportovní gymnázium Jilemnice... :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Gymnázium a Sportovní gymnázium Jilemnice...

... během posledních let změnilo tvář svého webu několikrát. V současnosti nabízí návštěvníkům až na drobné nedostatky velice kvalitní web. Téměř všechny stránky projdou normou XHTML 1.0 Strict. Uživatelům vychází vstříc i střídmou grafikou a stylovým předpisem pro tisk. Jak se stránky líbí vám? Napište svůj názor!

23.5.2003 | 14:14 | přidal Bart

Vaše názory

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 25.5.2003 v 17:49

Je to hezke, ale takove... ploche? Nudne? Zkratka mi na prvni pohled prijde, jako by tam nic nebylo. Blbe to jde popsat :-) tzn. taky nevim co s tim :-) Ale co muzu popsat - kontakt ma prilis male pismo. Skoro zrale na lupu. Zmena scrollbaru pod MSIE? Nechci ho poustet (MSIE), ale doufam, ze jsou umirnene :-P Bylo by fajn pridat TITLE k odkazum. H1 - pokud se nemylim, smi se pouzit jen jednou na strance, ne? Rozhodne by se nemlo pouzit pro MENU, Kontakt apod. Sumasumarum - muj byvaly gympl na adrese www.gjm.cz se musi stydet :-P

Bart Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 25.5.2003 v 19:27

Dobré připomínky. I tentokrát se snad ozve i autor.

Michal Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 25.5.2003 v 23:18

Diky za blog, kritiku i navrhy na vylepseni. V podstate se vsim lze souhlasit. Drobne nedostatky v kodu jsou zpusobeny tim, ze na webu pracuje krome me jeste dalsi clovek s ponekud slabsim povedomim o webovych standardech. S grafikou mate pravdu, cilem byla sice stridma grafika, prehledne usporadani, atp. nicmene trosku vice graficke napaditosti by asi neskodilo. Od doby, co jsem pripravil tuto verzi (cca 2 mesice), mi moc casu nezbyvavalo, ale po maturite se snad chvilka na nejake ty upravy jeste najde. Uvidime, kam se stranky budou ubirat pristi rok, chtelo by to vice zapojit studenty, coz ale narazi na velky problem naseho gymnazia - uroven IT vybaveni je VELMI mizerna a s pristupem na internet to pro studenty neni o nic lepsi.

Pavel Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 26.5.2003 v 11:19

Nejde o grafickou napaditost ve smyslu vetsiho poctu obrazku. Mozna staci pridat nejakou zivejsi barvu. Prikladem budiz Letem svetem, ktere defacto grafiku nema (vyjma loga) a pritom o nem nemohu prohlasit, ze by se mi zdalo "ploche" (i kdyz ten termin nedokazu vysvetlit :-)).

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.