Weblog Letem světem Co se semele :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Co se semele

Chtěl bych vám sdělit pár věcí. V první řadě jste již pravděpodobně zaregistrovali nové autory (sloupek vpravo), kteří se rozhodli přispívat na weblog Letem světem. Díky nim vám bude náš weblog přinášet novinky a zajímavosti pravidelněji, častěji a s větší pestrostí. Druhou věcí je má plánovaná týdenní nepřítomnost. Jedeme si s manželkou trochu provětrat hlavu na Malou Fatru, odpočinout si od stresu, denních poviností a zároveň si pořádně protáhnout celé tělo. Během této doby vás však budou spoty zásobovat moji kolegové, takže žádné strachy.

Posledním bodem je druhé plánované setkání blogerů v Brně, krátce BlogCon II. Znovu (a slibuji naposled) vás srdečně zvu 30.5. do Brna, kde budete moci potkat řadu zajímavých lidí. Zároveň také prosím všechny kolegy blogery a sympatizující okolí - jste-li ochotni dočasně umístit propagační ikonu akce (viz pravý horní roh) na své stránky, vložte na příslušné místo na svých stránkách následující kód. Již předem děkuji všem za osvětu.

<a href="http://weblog.oborsky.cz/index.php?p=83873497">
<img src="http://weblog.oborsky.cz/images/blogcon.gif" width="120" height="60" alt="BlogCon: Druhé setkání blogerů v Brně" />
</a>

Umístěním ikony pomůžetete k stmelení blogerské komunity a zároveň přispějete k zpopularizování nejen této akce, ale i blogování a webdesignu obecně.

16.5.2003 | 4:04 | přidal Lukin

Vaše názory

Nebyl přidán žádný názor k tomuto tématu.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.