Weblog Letem světem Weblog + válka = warblog :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Weblog + válka = warblog

Příznivci blogování by neměli nechat bez povšimnutí článek Válečné blogy, který rozebírá novou podobu válečného zpravodajství - specializované weblogy. Za nejdůležitější myšlenku celého článku považuji větu denní souhrn na adrese agonist.org je nejlepším shrnutím dění, které na světě existuje, lepší než CNN, SkyNews nebo MSNBC, a vytváří jej amatér, nikoli štáby žurnalistů. Ano, amatéři dokáží vytvářet natolik kvalitní díla, že se nad nimi rozplývá i světoznámý plátek NY Times. Mimochodem to je také jedna z odpovědí, jestli je možné v dnešní době vytvořit úspěšný web.

31.3.2003 | 2:13 | přidal Lukin

Vaše názory

Ad. Javůrek Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 31.3.2003 v 10:37

Nechci si tady delat reklamu (kecam :-)), ale zrovna pripravuju clanek o warblozich. Jelikoz to zrejme bude pro mainstreamove medium (uvidime, jestli je to pro ne jedle tema), nepadne tam asi nic, co by koleguznaly blogger davno nevedel, ale zase tam budu mit par citaci od nejakych tech celebrit :-). A mozna prijde i kouzelnik z kurdske casti Iraku (Salama Paxe jsem ovsem bohuzel - a veru pochopitelne - neuhnal).

Ad. Javůrek Napište autorovi komentáře Navštivte stránky autora komentáře

přidáno 31.3.2003 v 12:25

A abych teda nedelal reklamu jen sobe, tak jeste upozornim na dnesni clanek Daniela Anyze v novem Tydnu (str. 95, tusim), ktery se warblogum take venuje. Seznam peaceblogu: http://diveintomark.org/archives/2003/03/29/peaceblogging.html

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.