Weblog Letem světem Konečně zase fungujeme :: Weblog Letem světem

Archiv weblogu Letem světem z let 2002-2003


Konečně zase fungujeme

Vážení a dlouhou dobou opomíjení čtenáři tohoto weblogu. Jak jsem vám dříve inzeroval, došlo na tomto webu k výrazným změnám. Veškeré závažnější aktivity, které byly se změnami spojeny, jsou úspěšně dokončeny, nyní se budou odhalovat chyby a upravovat prozatimní vzhled weblogu, avšak to vše paralelně s fungujícím blogem. A co ty provedené změny přinesou vám?

Stránky jsou validní dle normy XHTML 1.1 a CSS 2.0. To zaručuje téměř shodný vzhled ve všech majoritních browserech. Dále pro vás vzniknul RSS a RDF kanál weblogu (na čistě textovém je potřeba ještě zapracovat). Ke každému spotu můžete nyní přidávat komentáře. A tak dále. Vznikne toho více, čtení blogu bude příjemnější, v plánu je mnoho, ale musíte mi poskytnout čas. Proč? Systém weblogu jede na MySQL a PHP, ani jedno vůbec neznám. Ale učím se rychle. A jak jsem slíbil - těším se již dnes navečer u prvních spotů v nové podobě.

PS: Prosím informujte mě pomocí e-mailu o každé chybě, na kterou narazíte. Ze začátku jich bude asi dost. Rovněž prosím odborníky na RSS, aby se pokusili přijít na to, proč jeden validátor hlásí OK a druhý naopak chybu. [dodatek o půl hodiny později - zčistajasna jsou oba validátory zajedno, že prý vše je OK]

17.3.2003 | 2:07 | přidal Lukin

Vaše názory

Nebyl přidán žádný názor k tomuto tématu.

Weblog byl vytvářen publikačním systémem b2. Veškeré texty z archivu mohou jsou volně použitelné.